Avarinis durų atidarymas

Automobilių spynelių atrakinimas

Mūsų gyvenime kartais susiklosto beprotiškai juokingos situacijos, kurios sukelia begalę rūpesčių ir problemų. Daugelis žmonių yra patyrę, kaip būna netyčia užsitrenkus namų durims arba sugedus jų spynai. Toks nemalonumas gali ištikti, jeigu dar neištiko, ir automobilininką. Reikalas tas, kad visos šiuolaikinės automobilių signalizacijos sistemos turi automatinio apsaugos sistemos įjungimo funkciją. Tai reiškia, kad durys, praėjus tam tikram laikui po užtrenkimo, užrakinamos ir atidaryti automobilio įprastiniu būdu jau neįmanoma. Norint atverti savojo plieno žirgo dureles reikia pašalinti blokavimo sistemą. Tai galima padaryti tiktai su signalizacijos valdymo pulteliu. Viskas labai paprasta, jei pultelį laikote rankoje, tačiau ką daryti, jeigu jis liko užtrenktame automobilyje!
Dėl mūsų išsiblaškymo kartais nutinka taip, kad automobilio raktelį kartu su signalizacijos pulteliu paliekame salone ir išlipę užtrenkiame duris. Po to signalizacijos sistema automatiškai atkerta prieigą į saloną, užblokuoja duris.

Automobilio atidarymas visą parą

Nesvarbu, dėl kokios priežasties Jūs negalite patekti į savo automobilio saloną – dėl sugedusios ar užsikirtusios durų spynelės, sugedusio centrinio užrakto, pamestų raktelių, automobilio užsiblokavimo su rakteliais salone ir t. t. Padėsime Jums bet kokioje situacijoje.
Jei reikia atrakinti tarnybinį automobilį ir bijote dėl papildomų išlaidų – būkite ramūs, už atliktus darbus išrašome sąskaitą-faktūrą, kurią galėsite pristatyti įmonės buhalterei, kaip patirtas išlaidas pagrindžiantį dokumentą.
Atvykę į vietą iš pradžių paprašysime Jūsų pateikti atrakinamo automobilio dokumentus, ir tik tada imsimės atrakinti automobilį.
Geriausia kaina Kaune!
Tel.: +370 64 133 133